Ondřej Věnek Vysopal

Ondřej vystudoval bakalářský obor Sociologie a sociální antropologie a magisterský obor Obecná antropologie – Integrální studium člověka (se specializací na sociální a kulturní antropologii a humánní etologii) na Univerzitě Karlově. Na stejné univerzitě studoval také obor Sociologie, kde se zabýval vlivem Feuersteinovy metody na absolventy kurzu.
Po studiích pracoval v konzultantské společnosti ve strategickém marketingu, se kterou poté spolupracoval externí konzultant do roku 2017. Feuersteinově metodě se jako soukromý terapeut věnuje naplno od roku 2015.
Pracuje s lidmi z celé šíře populace, a to jak individuálně, tak i ve skupinách. Metodu vyučuje především v Praze, ale také v Žatci.
V září roku 2016 se stal ředitelem vzdělávací organizace Charlie Karlín, z.ú., přes kterou se angažuje v národních a mezinárodních projektech. Tyto projekty se zaměřují především na šíření a implementaci metody v různých vzdělávacích institucích. Od října 2017 pořádá večerní kruzy pro dospělé v Prostoru 8 pod názvem „Metoda pro jednodušší život„.
V červenci 2018 Ondřej začal působit jako trenér (Co-Trainer) Feuersteinova intrumentálního obohacování v Autorizovaném tréninkovém centru metod prof. Feuersteina.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close